Keyifli Gezi
Dünyada Gezilebilecek Yerlerin Haberleri

Bodrum – Türkiye

19

Bodrum Tarihi

Dünyaca ünlü Bodrum Yarımadası; 3 bin 800 yıllık geçmişi,  kadim kültürlerden kendisine miras kaldığı sanat ve kültürü, doğal güzellikleri, özgün doğası, tarımsal farklılıkları, yemek kültürü, iklimi, denizi ve ihtişamlı koyları, 24 saat kadar süren eğlence ve gece hayatı, gezginlerin her türlü arayışlarına cevap veren ilginç ve farklı konseptteki konaklama tesisleri ile Türkiye’nin cennet köşelerinden birisidir.

Bodrum Rehberi

Bodrum‘la ilgili bütün her şeyi bulabileceğiniz bu güncel yazımızda en çok ihtiyaç duyulan bilgileri bulabilirsiniz. Tamamen güncel olarak hazırlanan bu başlıklar ve altındaki dolu bilgiler sayesinde, Bodrum gezileriniz keyifli bir hal almaktadır. En çok aratılan kelimeler arasında Bodrum içerikleri bölümünde bir numarayı tabi ki Bodrum Otelleri alıyor. Bodrum’da genellikle yüksek kaliteli lüks oteller ve fiyat olarak genel kitleye hitap eden ekonomik Bodrum Otelleri yoğun ilgi görüyor. Bununla birlikte 3 ve 4 yıldızlı oteller ve çok sayıda butik otel, pansiyonlarda bulunuyor. Bodrum gezintileriniz için ek olarak geniş kapsamlı rehber hazırlayacağız.

Bodrum Restoranları

Bodrum’da gidilebilecek gerçekten birden çok restoran alternatifi bulunmakta. Elbette balıkçılarda bu popülerliği sırtlayan her zaman Gümüşlük olmuştur. Fakat bu mekanda ücretler gerçekten pahalı. Eğer cebiniz için sizi yormayan bir yerler arıyorsanız, daha makul bir balıkçı arıyorum derseniz de Gündoğan merkez sahilinde bulunan onlarca balıkçı bulabilirsiniz. Kendi başına ayrı bir yerleşim yeri olan Turgutreis’te ise bir çok alternatif bulunmasının yanı sıra Ortakent’te, Bitez’de, ve Bodrum merkez bölgesinde pek çok aktif restoran bulabilirsiniz. Bunun dışında daha farklı mekan arıyorsanız diğer alternatifler tabi ki mevcut.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.